Tahniah kepada semua yang berjaya dan cemerlang dalam SPM 2005 yang telah diumumkan pada 13 Mac 2006 yang lalu. Berikut adalah Roll Of Honour;

15 A1

1. Esther Elizabeth Jack (SMK Raja Lumu, Klang)
2. Chin Shiang Jin (SM Kian Kok, Kota Kinabalu)

14 A1

1. Mohd Ahnaf Abdul Rahim (SMK Sultan Abdul Samad, Petaling Jaya)
2. Teo Wee Shen (SMK St Francis, Malacca)
3. Ng Sher May (SMK Sultan Abdul Samad, Petaling Jaya)
4. Farhan Kamal (Maktab Sultan Ismail, Kota Baru)

13 A1

1. Esther Ern-Hwei Chan (SMK Infant Jesus Convent, Johor Baru)
2. Nur Izreena Ismail (SMK Sultanah Asma, Alor Star)
3. K. Sugasini (SMK (P) Sri Aman, Petaling Jaya)
4. N. Thevanthiran (SMK Methodist ACS, Ipoh)
5. Johan Safree Aris Chandran (SMK Anderson, Ipoh)

12 A1

1. Irene Yii Yuen Lin (SMK St Elizabeth, Sibu)
2. Charlene Chua Kit Zhen (SMK Infant Jesus Convent, Malacca)
3. Mohd Fiqry Mohd Fadhlillah (Kolej Islam Sultan Alam Shah, Klang)
4. Muoadz Mohd Zubir (SMKA Al Mashoor (L), Penang)
5. Andrew Lim Shih Teong (Sekolah Tinggi Muar)
6. S. Sathya Sailashinee (SMK Convent Father Barre, Sg Petani)
7. Lee You Ning (SMK Ibrahim, Sg Petani)
8. Grace Chan Siew Ee (SMK Ulu Kinta, Ipoh)
9. Mohd Amir Fikri Mohd Taib (Kolej Islam Sultan Alam Shah, Klang)
10. Lee Hui Qing (SMK Chan Wa, Seremban)
11. D. Renuka Rasmani (SMK Dato Onn, Butterworth)
12. Tan Loon Ying (SMK Notre Dame Convent, Malacca)
13. Brian Chee Nee Hou (SMK Sung Siew, Sandakan)
14. Nur Fatirul Shamin Mohd Hisham (SMK Tengku Afzan, Kuantan)
15. Ahmad Mudzakkir Ahmad Mustaffa (Maahad Al Quran & Bahasa Arab Al-Manar, Pasir Putih)
16. Farah Ayuni Mustaffa (SMKA Naim Lilbanat, Kota Baru)
17. Nadiah Mohd Damanhuri (SMK Seri Keramat, Lembah Keramat)
18. Meor Mohd Muslih Meor Hamdan (Sekolah Alam Shah, Putrajaya)
19. Siti Kamilah Wahbi (SMKA Tun Ahmad Zaidi, Kuching)

11 A1
1. Tuang Ket Ying (SMK Aminuddin Baki, Kuala Lumpur)
2. Hee Yee Wee (SMK Rantau Petronas, Kemaman)
3. Hue Wei Fen (SMJK Union, Penang)
4. B. Vishnu Prashad (SMK Abdul Rahman Talib, Kuantan)
5. Cindy Ng Lee Yie (SMK Penrissen, Kuching)
6. Norhana Zainal (SMK Sultanah Asma, Alor Star)
7. Yap Han Ern (SMK Sultan Ismail, Johor Baru)
8. M. Deenish (SMK Sulran Ismail, Johor Baru)
9. A. Wannard (Kolej Sultan Abdul Hamid, Alor Star)
10. Wong Shou Lee (SMK Sultan Sulaiman, Kuala Terengganu)
11. Munzir Ahmad Fuaad (SM Sains Kota Tinggi)
12. Raja Ezman Faridz Raja Shariff (SMK Bukit Bandaraya, KL)
13. Mohd Atif Mohd Slim (Maktab Rendah Sains Mara Taiping)
14. Arina Amalina Md Latif (SMK (P) Sultan Abu Bakar, Muar)
15. Jacintha Ganit Tagal (SMK St Teresa, Kuching)
16. Aufa Dahlia Bakar (Maktab Rendah Sains Mara Perlis)

10 A1

1. Ahmad Amirul Hafidz Ab Rahman (Kolej Melayu Kuala Kangsar)
2. Mohd Firdaus Samsudin @Mustapha (SM Sains Sultan Mahmud, Kuala Terengganu)
3. Farah Hazwani Abu Omar (Kolej Tunku Kurshiah)
4. Christopher Louis Tan (SMK Labuan)

Cemerlang dikalangan Orang Kurang Upaya:

1. Albert Wong Kit Ming (SMK Sri Permata, Petaling Jaya)
2. Lum Kah Yee (SMK St Mary, Kuching)
3. Ng Chek Ee (SMK Sultan Abdul Samad, Petaling Jaya)
4. Abdul Malik Mohd Sayuti (SMK Kubang Bemban, Pasir Mas)
5. Jaziel Tan Tyan Wei (SM Pendidikan Khas, Setapak)

Sila ke blog utama di Nukilan Jejari Azhad